Sale!

Galilee Herbs Moisturizing Day Cream

L6,000 L4,500

Compare
Category:

Description

Kujdesi natyror i lëkurës i bazuar në bimët shëruese dhe bimëve nga Galilea. Lëkura e shijon në pafundësi këtë krem i cili gjithashtu minimizon rrudhat, zbut lëkurën tuaj dhe i jep pamjen e rinisë!

Krem dite që rregullon lagështinë
Krem dite për të lëkurës së thatë dhe normale. Formula unike lufton efektet e dukshme të plakjes së lëkurës dhe mbron flokët nga tharja gjatë gjithë ditës.

 
Art. 76340
Përmbajtja: 50ml.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Galilee Herbs Moisturizing Day Cream”

Your email address will not be published. Required fields are marked *