Sale!

Galilee Herbs Nourishing Night Cream Normal/Dry, 50 ml

L6,000 L4,500

Compare
Category:

Description

Kujdesi natyror i lëkurës i bazuar në bimët shëruese dhe bimëve nga Galilea. Lëkura e shijon në pafundësi këtë krem i cili gjithashtu minimizon rrudhat, zbut lëkurën tuaj dhe i jep pamjen e rinisë!

Krem nate ushqyes
Krem anti-plakje që është projektuar posaçërisht për të restauruar dhe intensivisht ushqen lëkurën. I jep lëkurës energji të re.

 
Art. 76341
Përmbajtja: 50ml.

Additional information

Llojji i lekures

E thante, Normale

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Galilee Herbs Nourishing Night Cream Normal/Dry, 50 ml”

Your email address will not be published. Required fields are marked *