Sale!

Galilee herbs Rejuvenating Eye Cream, 30 ml

L4,700 L3,500

Compare
Category:

Description

Krem me bimë yndyrore të bazuar në gjalpë Shea, Jojoba Oil, Soy Oil dhe Avocado Oil për trajtimin dhe ushqimin e lëkurës së butë rreth syve.

Përbërësit Aktivë:
Gjalpë Shea, vaj gjelbër gruri, vaj soje, vaj avokado, vaj Jojoba

Si të përdorni:
Zbatojeni butësisht në lëkurë rreth zonës së syve.
komente:

Ekstrakte natyrale bimore në krem ​​janë të njohura si elasticitet dhe shtyjnë pamjen e rrudhave. Ushqon dhe rimbush lëkurën e butë rreth syve.

Sasia 30 ml

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Galilee herbs Rejuvenating Eye Cream, 30 ml”

Your email address will not be published. Required fields are marked *