Sale!

Galilee Herbs Revitalizing Serum, 30 ml

L6,300 L4,999

Compare
Category:

Description

Kujdesi natyror i lëkurës i bazuar në bimët shëruese dhe bimëve nga Galilea. Krem të cilin lëkura e shijon dhe ndihmon në minimizimin e rrudhave, zbut lëkurën tuaj dhe i jep pamjen e rinisë!

Serum
Formula e shërimit të bimëve dhe vajrave aromatike përforcon dhe ushqehet dhe është një burim energjie për lëkurën.

Art. 76 342
Përmbajtja: 30ml.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Galilee Herbs Revitalizing Serum, 30 ml”

Your email address will not be published. Required fields are marked *