Sale!

Bio active care intensive moisture balance 35ml

L8,900 L6,900

Compare
Category:

Description

Një hidratues pa vaj, me një cilësi unike ndricues, me veprim të trefishtë të parandalimit të plakjes, hidratues dhe mbrojtje të lëkurës. Ndihmon forcimin e elasticitetit të lëkurës, zbut dhe pastron lëkurën.

Përmban: Previlient ™ – një përzierje e përbërësve natyralë për të siguruar energjinë celulare dhe aktivitetin anti-rrudhë.
Acid Hyaluronic, Moisturizers & Dead-Sea minerals për hydration thellë.

Antioxidant – Çaji jeshil Ekstrakt & vitaminë E.

Rezultati: Një lëkurë me ngjyra të ndezura, të balancuar dhe të butë.

Për lëkurë me yndyrë dhe për lëkurë të kombinuar – Hypoallergenic – Paraben Free – Daily Përdorimi

PËRSHKRIM I PRODUKTIT
Kurrë nuk është shumë herët ose tepër vonë për të ndryshuar gjendjen e lëkurës tuaj Bio Active Care paraqet rezultate të vërteta, falë një zhvillimi të formulave unike që përmbajnë përbërës të rinj me përqëndrime aktive për të zvogëluar uljen e plakjes së lëkurës.
Produktet e markës përfshijnë një kompleks unik të përbërësve shumë të fuqishëm që veprojnë në mënyrë sinergjike kundër dëmtimeve të plakjes dhe ndihmojnë për të mbajtur lëkurën të re dhe rrezatues.

Udhëzime:
Aplikoni dy herë në ditë në një fytyrë të pastruar plotësisht dhe zonën e syve. Lëvizni butësisht me lëvizje të lehta përgjimi. Për të rritur efikasitetin zbatohen nën një serum dhe një krem ​​sy nga Bio Active Care.

Paralajmërimet:
Aplikoni siç përshkruhet duke ndjekur drejtimet e përdorimit. Mos e gelltit. Shmangni kontaktin me sytë. Në rast kontakti me sytë, shpëlarje tërësisht me ujë. Mbani larg fëmijëve të moshës nën 3 vjeç. Mos e përdorni produktin nëse ka një ndjeshmëri të njohur për një nga përbërësit e tij. Vetëm për përdorim të jashtëm.

Përbërësit:
Aqua, Ethylhexyl Methoxycinnamate, Glycerin, Propylene Glycol, Methyl Gluceth-20, PEG-32, Hyaluronate natriumi, Phenoxyethanol, Butyl Methoxydibenzoylmethane, Triethanolamine, Triethylen glycol, Fenilbenzimidazole Acid Sulfonic, Artemia Ekstrakt, Kalium Sorbate, Carbomer Dimethicone Ribose Xanthan Gum Acid limoni, Linalool, Geraniol, Citronellol, Acid Citricellum, Acid Citricellum, Acid Citricolone, Acidet Tocopheryl, Chlorphenesin, Parfum, Allantoin, EDTA Tetrasodium, Ekstrakt fletë Camellia Sinensis, Benzoate Natriumi, Acid Citric

Sasia 35 ml

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Bio active care intensive moisture balance 35ml”

Your email address will not be published. Required fields are marked *