Sale!

Krem dite për lëkurë normale deri në të thatë

L4,000 L3,390

Compare
SKU: 76306 Category:

Description

Produktet e Canaanit janë produkte të kujdesit të lëkurës në bazë të mineraleve dhe bimëve të Detit të Vdekur. Produkte Canaan parandalojnë dehidratimin dhe plakjen e lëkurës. Lëkura rifiton pamjen e saj natyrore me shkëlqim, dhe një pamje të bukur.

Kream i ditës: Mild, krem ​​i butë, i pasur me minerale dhe përbërës hidratues. Përthithet shpejt nga lëkura, ky krem i​​balancuar stimulon rinovimin e qelizave, duke i dhënë një të ndjehen të freskët dhe të butë, lëkurë rrezatues.

Veçanërisht kombinimi i kremës së serumit dhe ditës dhe natës është i patejkalueshëm. Lëkura rifiton pamjen e saj natyrore me shkëlqim, një pamje të bukur.

Nr i artikullit 76306.
përmbaja 50 ml,

Përbërësit
Ujë (), izopropil, glikol propilen, cetil alkol, paraffinum Liquidum (vaj mineral), Persea Gratissima (avokado) naftës, Centella asiatica (Hydrocotyle) ekstrakt, gliceril stearate, glicerinë, Benzophenone-3, etilheksil, Daucus carota Sativa (Carrot) farë e naftës, sorbitan, ure, aromë, acetate tokoferil (vitaminë E), Phenoxyethanol, Saccharide hidrolizate, askorbik tetraizopalmitat (vitaminë C), alkooli, methylparaben, propilparaben, aspartate Magnezi, glicine, alanine, Maris (Sal nga deti vdekur kripë), allantoin, imidazolidinil ure, alfa pinene, Plantago lanceolata fletë ekstrakt, Hypericum perforatum (Wort St John) ekstrakt, Althaea officinalis Root ekstrakt, Creatine, paraben etil, butil paraben, Beta pinene, Isobutylparaben, Safrole, Methyleugenol, kumarin, geraniol, Citronellol, limonene, linalool, Hydroxyisohexyl 3-ciklohexen karboksaldehidin, Citral.

Additional information

Llojji i lekures

E thante, Normale

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Krem dite për lëkurë normale deri në të thatë”

Your email address will not be published. Required fields are marked *