Sale!

Krem Dite për Mbrojtjen e fytyrës SPF 20

L9,000 L6,799

Compare
Category:

Description

Siguron zgjidhjen përfundimtare për trajtimin e fytyrës dhe sfidimin e moshës.
Veprimi i trefishtë :
1. i parandalimit të plakjes
2. hidratues
3. mbrojtje kundër ndotjes dhe stresit të qytetit.

Kremi ofron hidratim të thellë dhe intensiv gjatë gjithë ditës dhe mbrojtje kundër dëmtimeve të shkaktuara nga dielli.

Përmban: Previlient ™ – një përzierje e përbërësve natyralë për të siguruar energjinë celulare dhe aktivitetin anti-rrudhë.
Moisturizers & Dead-Sea minerals për hydratim të thellë.
Antioksidues dhe vitamina – C & E, Çaji i Gjelbër Ekstrakt.

Rezultati: Lëkura është e hidratuar, duke u bërë e qetë dhe elastike me freski të përmirësuar.
UVA / UVB Mbrojtja – Lëkura normale deri në të thatë – Hypoallergenic – Paraben Free

PËRSHKRIM I PRODUKTIT
Kurrë nuk është shumë herët ose tepër vonë për të ndryshuar gjendjen e lëkurës tuaj Bio Active Care paraqet rezultate të vërteta, falë një zhvillimi të formulave unike që përmbajnë përbërës të rinj me përqëndrime aktive për të zvogëluar uljen e plakjes së lëkurës.
Produktet e markës përfshijnë një kompleks unik të përbërësve shumë të fuqishëm që veprojnë në mënyrë sinergjike kundër dëmtimeve të moshës dhe ndihmojnë për të mbajtur lëkurën të re dhe rrezatuese.

Udhëzim:
Përdoreni çdo ditë, masazhoni në mënyrë uniforme mbi fytyrën dhe qafën e pastruar dhe pas aplikimit të serumit Bio Active Care. Ideale si bazë kozmetike.

Paralajmërimet:
Aplikoni siç përshkruhet duke ndjekur drejtimet e përdorimit. Mos e gelltit. Shmangni kontaktin me sytë. Në rast kontakti me sytë, shpëlarje tërësisht me ujë. Mbani larg fëmijëve të moshës nën 3 vjeç. Mos e përdorni produktin nëse ka një ndjeshmëri të njohur për një nga përbërësit e tij. Vetëm për përdorim të jashtëm.

Përbërësit:
Aqua, Octocrylene, Hamamelis Virginiana Leaf Uji, Isopropyl Myristate, Ethylhexyl Methoxycinnamate, Glyceryl Stearate SE, butil Methoxydibenzoylmethane, Methyl Gluceth-20, Alkooli Cetyl, trigliceridi caprylic / Capricil, Propylene Glycol, Hyaluronate natriumi, Phenoxyethanol, phenylbenzimidazole Acid Sulfonic Glycerin, Caprylyl Glycol, Chlorphenesin, Saccharide Isomerate, Acid Citric, Citrate Sodium, Squalane, PEG-40 Stearate, Ekstrakt Artemia, Sorbate Kaliumi, Trietanolamine, Acidet Tocopheryl, Borage Officinalis (Borage) vaj Seed, Riboza, Alkooli Phenethyl, Sorbitan Tristearate, Parfum, Allantoin , Extract Camellia Sinensis fletë, Benzoat natriumi, Fosfat natriumi Ascorbyl, Maris Aqua (Uji i Detit të Vdekur), EDTA Tetrasodium, Aloe Barbadensis Lëng Lëng Lëng, Hexyl Cinnamal, Limonene, Linalool, Geraniol, Citronellol, Citral.

Sasia: 50 ml

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Krem Dite për Mbrojtjen e fytyrës SPF 20”

Your email address will not be published. Required fields are marked *