Sale!

Krem dite yshqyes

L4,000 L3,390

Compare
SKU: 76305 Category:

Description

Canaan – Krem dite për lëkurë normale deri në lëkurë të yndyrshme.

Produktet e Canaanit janë produkte të kujdesit të lëkurës në bazë të mineraleve dhe bimëve të Detit të Vdekur. Produkte Canaan parandalojnë dehidratimin dhe plakjen e lëkurës. Lëkura rifiton pamjen e saj natyrore me shkëlqim, dhe një pamje të bukur.

Kream i ditës: Mild, krem ​​i butë, i pasur me minerale dhe përbërës hidratues. Përthithet shpejt nga lëkura, ky krem i​​balancuar stimulon rinovimin e qelizave, duke i dhënë një të ndjehen të freskët dhe të butë, lëkurë rrezatues.

Veçanërisht kombinimi i kremës së serumit dhe ditës dhe natës është i patejkalueshëm. Lëkura rifiton pamjen e saj natyrore me shkëlqim, një pamje të bukur.

Nr i artikullit 76305.
përmbaja 50 ml, SPF 15

përbërësit
Ujë (ujit) kaprilik / Capric triglicerideve, glikol propilen, gliceril stearate, glicerinë, izopropil, Centella asiatica (Hydrocotyle) ekstrakt, amoniak laktat, cetil alkool, Ceteareth-20, alkol, Daucus carota Sativa (Carrot) Fara e naftës, Maris Sal (Deti vdekur kripë) ure, Saccharide hidrolizate, Dimethicone, methylparaben, aspartate Magnezi, glicine, alanine, propilparaben, Benzophenone-3, etilheksil methoxycinnamate, acetate tokoferil (vitaminë E), askorbik tetraizopalmitat (vitaminë C), parfume, imidazolidinil ure, Phenoxyethanol, Plantago lanceolata fletë Ekstrakt , Hypericum perforatum (Wort St John) ekstrakt, Althaea officinalis Root ekstrakt, alfa pinene, Creatine, Beta pinene, paraben etil, butil paraben, Isobutylparaben, Safrole, Methyleugenol, kumarin, geraniol, Citronellol, limonene, linalool, citral.

Additional information

Llojji i lekures

Me yndyre, Normale

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Krem dite yshqyes”

Your email address will not be published. Required fields are marked *