Sale!

Krem Nate Ushqyes

L4,300 L3,590

Compare
SKU: 76308 Category:

Description

Produktet e Canaanit janë produkte te kujdesit të lëkurës në bazë të mineraleve dhe bimëve të Detit të Vdekur. Produkte Canaanit parandalojnë dehidratim dhe plakjen e lëkurës. Lëkura rifiton pamjen e saj natyrale me shkëlqim, dhe me një pamje të bukur.

Kreami i natës: Ky krem ​​nate intensiv përmban një përqendrim të lartë të përbërësve hidratues dhe anti-plakje. Ndërsa ju pushoni lëkura juaj ushqehet , në mënyrë që të mbetet të e freskët.

Veçanërisht kombinimi i kremit të ditës dhe natës sëbashku me sermumin është i jashtëzakonshëm. Lëkura rifiton pamjen e saj natyrore me shkëlqim dhe një pamje të bukur.

Nr i artikullit 76308.
Përmbajtja 50 ml, për lëkurë normale deri në të thatë.

përbërësit
Aqua (Uji), Isopropyl, glycol propylene, caprylic / Capric triglicerideve, glyceryl stearate, Sodium PCA, Oenoth (Evening Primrose), Persea Gratissima (Avocado) Oil, cetyl Alkooli, Ceteareth-20, Alkooli, Symphytum officinale Root Ekstrakt, Plantago ovata Seed Ekstrakt, hidrolizimin protein gruri, glutamine, proline, leucin, serine, kripe Maris (vdekur nga deti kripë) Daucus carota sativa (karotë) Fara e naftës, dimetikon, acetate tokoferil (vitaminë E), allantoin, parfume, methylparaben, Phenoxyethanol, Plantago lanceolata fletë Ekstrakt , Hypericum perforatum (Wort St John) ekstrakt, Althaea officinalis Root ekstrakt, imidazolidinil ure, propilparaben, alfa pinene, Dunaliella Salina ekstrakt paraben, paraben etil, butil paraben, Beta pinene, Isobutylparaben, Safrole, Methyleugenol, kumarin, geraniol, Hydroxyisohexyl 3-ciklohexen karboksaldehidin, Citronellol , limonene, Linalool, Citral.

Additional information

Llojji i lekures

E thante, Normale

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Krem Nate Ushqyes”

Your email address will not be published. Required fields are marked *