Sale!

Krem nate yshqyes

L4,300 L3,590

Compare
SKU: 76307 Category:

Description

Canaan – Krem nate për lëkurë normale deri në lëkurë të yndyrshme.

Produktet e Canaanit janë produkte të kujdesit të lëkurës në bazë të mineraleve dhe bimëve të Detit të Vdekur. Produkte Canaan parandalojnë dehidratimin dhe plakjen e lëkurës. Lëkura rifiton pamjen e saj natyrore me shkëlqim, dhe një pamje të bukur.

Kream i natës: Kultivon një ndjesi të freskët rinore. Mjaft i pasur me përbërës ushqyes për lëkurën si, Vitamina C & E, agjentë anti-plakje dhe kompleksi ushqyes CSE, ky krem ​​ushqyes ushqen lëkurën tuaj me lëndë ushqyese të pasura me minerale që janë thelbësore për ruajtjen e lëkurës së shëndetshme, të zhdërvjellët dhe të gjallë.

Veçanërisht kombinimi i kremës së serumit dhe ditës dhe natës është i patejkalueshëm. Lëkura rifiton pamjen e saj natyrore me shkëlqim, një pamje të bukur.

Nr i artikullit 76307.
përmbaja 50 ml,

Aplikoni çdo ditë pas pastrimit dhe tonizimit.

përbërësit
Ujë (ujit) kaprilik / Capric triglicerideve, glikol propilen, gliceril stearate, glicerinë, izopropil, Centella asiatica (Hydrocotyle) ekstrakt, amoniak laktat, cetil alkool, Ceteareth-20, alkol, Daucus carota Sativa (Carrot) Fara e naftës, Maris Sal (Deti vdekur kripë) ure, Saccharide hidrolizate, Dimethicone, methylparaben, aspartate Magnezi, glicine, alanine, propilparaben, Benzophenone-3, etilheksil methoxycinnamate, acetate tokoferil (vitaminë E), askorbik tetraizopalmitat (vitaminë C), parfume, imidazolidinil ure, Phenoxyethanol, Plantago lanceolata fletë Ekstrakt , Hypericum perforatum (Wort St John) ekstrakt, Althaea officinalis Root ekstrakt, alfa pinene, Creatine, Beta pinene, paraben etil, butil paraben, Isobutylparaben, Safrole, Methyleugenol, kumarin, geraniol, Citronellol, limonene, linalool, citral.

Additional information

Llojji i lekures

Me yndyre, Normale

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Krem nate yshqyes”

Your email address will not be published. Required fields are marked *