Sale!

Krem pasurues syrI

L9,000 L6,299

Compare
Category:

Description

Një krem ​​i fuqishëm për lëkurën e syve, i pasur me vlera ushqyese.
Me një veprim të trefishtë:
1. Të parandalimit,
2. Të mbrojtjes
3. Të hidratimit

Përmban: Previlient ™ – një përzierje e përbërësve natyralë për të siguruar energjinë celulare dhe aktivitetin anti-rrudhë.
Acid Hyaluronic, moisturizers & Dead-Sea minerale siguron hidratim intensiv afatgjatë.

Aktorët antioksidantë – kompleksi Q10, Ekstrakt i Çajit të Gjelbër dhe vitamina E.

Rezultati: Sytë duken të rifreskuar dhe më të vëmendshëm, lëkura do të duket e butë dhe e lëmuar.

Paraben Free – Hypoallergenic – Për të gjitha llojet e Lëkurës – Përdoreni çdo ditë

PËRSHKRIM I PRODUKTIT
Kurrë nuk është shumë herët ose tepër vonë për të ndryshuar gjendjen e lëkurës tuaj Bio Active Care paraqet rezultate të vërteta, falë një zhvillimi të formulave unike që përmbajnë përbërës të rinj me përqëndrime aktive për të zvogëluar uljen e plakjes së lëkurës.
Produktet përfshijnë një kompleks unik të përbërësve shumë të fuqishëm që veprojnë në mënyrë sinergjike kundër dëmtimeve të plakjes dhe ndihmojnë për të mbajtur lëkurën të re dhe rrezatues.

Udhëzime:
Aplikoni dy herë në ditë në zonën e pastrimit të syve. Masazhoni butësisht derisa të absorbohet.

Paralajmërimet:
Aplikoni siç përshkruhet duke ndjekur direktivat e përdorimit. Mos e gelltit. Shmangni kontaktin me sytë. Në rast kontakti me sytë, shpëlarje tërësisht me ujë. Mbani larg fëmijëve të moshës nën 3 vjeç. Mos e përdorni produktin nëse ka një ndjeshmëri të njohur për një nga përbërësit e tij. Vetëm për përdorim të jashtëm.

Përbërësit:
Aqua, Myristate Isopropyl, Glycerine, Propylene Glycol, Glyceryl Stearate SE, Decyl Oleate, Triglyceride Caprylic / Capric, Alkooli Cetyl, Squalane, Ubiquinone, Tocopheryl Acetate, PEG-40 Stearate, Phenoxyethanol, Triethylene Glycol, Hyaluronate Natriumi, Ribose, Hamamelis Ujë, Sorbitan Tristearate, Parfum, Allantoin, Borago Officinalis (Borage), Farme Artemia, Sorbate Kaliumi, Vaj Seed Linum Usitatissimum (Linseed), Ekstrakt fletë Camellia Sinensis, Benzoat Natriumi, Maris Aqua (Uji i Detit të Vdekur), Chlorphenesin, BHT , Ascorbyl Palmitate, Steylate Glyceryl, Acid Citric, Hexyl Cinnamal, Limonene, Linalool, Geraniol, Citronellol, Citral.

Sasia: 15ml

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Krem pasurues syrI”

Your email address will not be published. Required fields are marked *