Sale!

KREM PËR ADOLESHENTË

L1,918 L1,599

Compare
SKU: 75204 Category:

Description

Krem unik për adoleshentët. Krem unik për puçrrat në fytyrë (akne), i jep fytyrës freski, butësi dhe bukuri.

Moraz

Rrënja e bimës së poligomës përmban substanca efektive antivirale dhe antibakteriale, të cilat shërojnë lëkurën e dëmtuar shumë shpejt dhe në mënyrë adekuate.

Art. 75204

Përmbajtja: 50 ml

Përbërësit:

Ekstrakt rrënjë Polygonum multiflorum, sulfate cetearyl dhe lauryl natriumi sulfate natriumi Cetearyl sulfate, myristate isopropyl, glicerinë, glycol propylene, sulfur dhe PEG-40 vaj pluhur të hidrogjenizuara, Methylparaben, Propylparaben, aromë 2-bromo-2-nitropropane-1,3 diol Hexyl Cinnamal Linalool , Geraniol, Citronellol, Hydroxyisohexyl 3-Cyclohexene carboxaldehyde, Butylphenyl Methylpropional, Alfa-Isomethyl Ionone.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “KREM PËR ADOLESHENTË”

Your email address will not be published. Required fields are marked *