Sale!

Krem për duar të thata

L2,388 L1,990

Compare
Category:

Description

Duart e thata

Krem të veçantë të fortë të dorës bazuar në poligom për njerëzit që punojnë shumë me duart e tyre, madje edhe në kushte të vështira.

Moraz

Rrënja e bimës së poligomës përmban substanca efektive antivirale dhe antibakteriale, të cilat shërojnë lëkurën e dëmtuar shumë shpejt dhe në mënyrë adekuate.

Art. 75202

Përmbajtja: 100 ml

përbërësit:

Ekstrakt polygonum aviculare, Glycerine, Cetearyl alkool dhe sodium lauryl sulfate dhe natriumi Cetearyl sulfate, Isopropyl myristate, Propylene Glycol, aromë, Methylparaben, Propylparaben, 2-bromo-2-nitropropane -1,3-diol, Hexyl Cinnamal, Linalool, Geraniol, citronellol, Hydroxyisohexyl 3 -cikloheksen karbaldehid, Butilfenil metilpropional, alfa-Iometil Ionone, limonene, benzil salicilate.

 

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Krem për duar të thata”

Your email address will not be published. Required fields are marked *