Sale!

Krem për këmbë Caftan

L2,400 L1,999

Compare
SKU: 75201 Category:

Description

Krem këmbë Caftan

Krem me bazë polygonumi që ka efekt zbutës dhe rigjenerues mbi lëkurën e thatë dhe të ashpër të thembrave. Gjithashtu siguron ajrosjen gjatë gjithë ditës. Shumë e kas ndaj mykut në këmbë.

Moraz

Rrënja e bimës së poligomës përmban substanca efektive antivirale dhe antibakteriale, të cilat shërojnë lëkurën e dëmtuar shumë shpejt dhe në mënyrë adekuate.

Përmbajtja: 100 ml

Art. 75201

Përbërësit:

Ekstrakt Polygonum aviculare, Glycerine, Cetearyl alkool dhe sodium lauryl sulfate dhe natriumi Cetearyl sulfate, myristate isopropyl, Propylene Glycol, Methylparaben, Propylparaben, aromë, Hexyl Cinnamal, 2-bromo-2-nitropropane-1,3-diol, Butylphenyl Methylpropional, Linalool, Limonene, 3-cikloheksen karboksaldehid.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Krem për këmbë Caftan”

Your email address will not be published. Required fields are marked *