Sale!

Krem syri

L3,500 L2,890

Compare
Category:

Description

Canaan – Krem syri 30 ml

Produktet e Canaanit janë produkte të kujdesit të lëkurës në bazë të mineraleve dhe bimëve të Detit të Vdekur. Produkte Canaan parandalojnë dehidratimin dhe plakjen e lëkurës. Lëkura rifiton pamjen e saj natyrore me shkëlqim, dhe një pamje të bukur.

Kremi i syrit Canaan është 30 ml, Një krem ​​i mrekullueshëm dhe magjik. Kremi është zhvilluar posaçërisht për të synuar trajtimin në zonën delikate rreth syve. I lehtë në ndjesi, por që depërton shumë shpjet dhe pasuron lëkurën. Pasuruar me kompleksin unik të Kanaanit – CSE Kompleksi ™, plus vitaminat e DOBISHME A, E, C, ky krem ​​është projektuar për të trajtuar shenjat e para të dukshme të moshës rreth syve: rrudhat, tharjen, mpirje dhe fryrjen.
Përdorimi i vazhdueshëm i përditshëm i jep hidratimin e nevojshëm lëkurës. Rrudhat zbuten dhe relaksohen nga efekti i kremit dhe kjo con në kthim ideal të lëkurës . Siguron nje ulje të konsiderueshme të enjtjes rreth syve. Përmes rinovimit të qeliazve siguron dhe ndihmon në ngadalësimin e shfaqjes së rrudhave të reja.
Në krye të gjithë kësaj, ajo ka përfitime të mahnitshme që vijnë me minerale të Detit të Vdekur. Ndër të tjera, Magnezi Stimulon ndërtimin e proteinave, të energjisë duke lëvizur në mes qelizave dhe ngadalëson procesin e plakjes së lëkurës, ndërsa kaliumi rregullon nivelin e lagështisë së lëkurës suaj.

Nr i artikullit 76312 

Përbërësit:
Ujë (), izopropil myristate, gliceril Stearate, glicerinë, glikol propilen, lanolinë, PEG-40 Stearate, Sorbitan tristearate, Cetearyl ethylhexanoate, ure, cetil alkool, dimetikon, tokoferil acetate (Vitaminë E), alkool, retinol (Vitamin A ) Ascorbyl Teraisopalmitate (vitaminë C), Imidazolidinyl ure, methylparaben, parfume,
ropylparaben, Maris Sal (Vdekur Deti i Kripur), Plantago lanceolata fletë Ekstrakt, Hypericum perforatum (St.
Johns Wort) Ekstrakt, Althaea officinalis Root Ekstrakt, kumarin, geraniol, Citronellol, linalool. Përmban Formaldehyde.

Additional information

Llojji i lekures

Me yndyre, Normale

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Krem syri”

Your email address will not be published. Required fields are marked *