Sale!

Nourishing Sleeping Mask

L9,500 L6,799

Compare
Category:

Description

Një maskë e fuqishme e natës që punon gjatë gjumit tuaj, me një veprim të trefishtë:
1. të parandalimit të plakjes,
2. hidratues
3. mbrojës ndaj pluhrave të ambjentit ku jetoni.

Ofron 24 orë hidratim

Përmban: Previlient ™ – një përzierje e përbërësve natyralë për të siguruar energjinë celulare dhe aktivitetin anti-rrudhë.

Acid Hyaluronic, Moisturizers & Dead-Sea minerals për hydration thellë.

Kompleksi Antioxidant – Çaji i Gjelbër Ekstrakt & Magjistare magjistare.

Rezultati:
Lëkura është e hidratuar, duke u bërë e qetë dhe elastike me freski të përmirësuar.
Lëkura normale deri në të thatë – Hypoallergenic – Paraben Free

PËRSHKRIM I PRODUKTIT
Kurrë nuk është shumë herët ose tepër vonë për të ndryshuar gjendjen e lëkurës tuaj Bio Active Care paraqet rezultate të vërteta, falë një zhvillimi të formulave unike që përmbajnë përbërës të rinj me përqëndrime aktive për të zvogëluar uljen e plakjes së lëkurës.
Produktet e markës përfshijnë një kompleks unik të përbërësve shumë të fuqishëm që veprojnë në mënyrë sinergjike kundër dëmtimeve të plakjes dhe ndihmojnë për të mbajtur lëkurën të re dhe rrezatuese.

Udhëzime:
Në kohën e gjumit ose para se të pushoni, masni në mënyrë të barabartë në fytyrën dhe qafën e pastër. Për të rritur efikasitetin zbatohen nën një serum dhe një krem ​​sy nga Bio Active Care.

Paralajmërimet:
Aplikoni siç përshkruhet duke ndjekur drejtimet e përdorimit. Mos e gelltit. Shmangni kontaktin me sytë. Në rast kontakti me sytë, shpëlarje tërësisht me ujë. Mbani larg fëmijëve të moshës nën 3 vjeç. Mos e përdorni produktin nëse ka një ndjeshmëri të njohur për një nga përbërësit e tij. Vetëm për përdorim të jashtëm.

Përbërësit:
Aqua, Isropyl Myristate, Propylene Glycol, Hamamelis Virginiana Leaf Uji, Glyceryl Stearate SE, Glycerin, Cetyl Alcohol, Caprylic / Capric Triglyceride, Saccharide Isomerate, Squalane, Phenoxyethanol, Artemia Ekstrakt, Kalium Sorbate, Decyl Oleate, Panthenol, PEG-40 Stearate, Caprylyl Glycol, Chlorphenesin, Hyaluronate Natriumi, Dioksid Titani, Kaolinë, Ribozë, Parfum, Alenol Phenethyl, Sorbitan Tristearate, Maris Aqua (Uji i Detit të Vdekur), Ekstrakt fletë Camellia Sinensis, Sorbate Kaliumi, Citrate Natriumi, Benzoat Natriumi, Acid Citric, Cinnamal Hexyl , Geraniol, Citronellol, Citral, Limonene, Linalool.

Sasia 50ml

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Nourishing Sleeping Mask”

Your email address will not be published. Required fields are marked *