Sale!

Serum hidratues

L9,500 L6,799

Compare
SKU: 74224 Category:

Description

Një serum i pasur, i fuqishëm hidratues, me një veprim të trefishtë:
1. të parandalimit të plakjes,
2. hidratimit
3. mbrojtjes.

Përmban: Previlient ™ – një përzierje e përbërësve natyralë për të siguruar energjinë celulare dhe aktivitetin anti-rrudhë.
Moisturizers & Dead-Sea minerals për një hidratim të thellë.
Antioksidues dhe vitamina – C & E, Çaji i Gjelbër Ekstrakt.

Rezultati:
Një lëkurë me ngjyra të ndezura dhe të butë.
Për përdorim të përditshëm – lëkurë normale deri në të thatë – Hypoallergenic – Paraben Free

PËRSHKRIM I PRODUKTIT
Kurrë nuk është shumë herët ose tepër vonë për të ndryshuar gjendjen e lëkurës tuaj Bio Active Care paraqet rezultate të vërteta, falë një zhvillimi të formulave unike që përmbajnë përbërës të rinj me përqëndrime aktive për të zvogëluar uljen e plakjes së lëkurës.
Produktet përfshijnë një kompleks unik të përbërësve shumë të fuqishëm që veprojnë në mënyrë sinergjike kundër dëmtimeve të plakjes dhe ndihmojnë për të mbajtur lëkurën të re dhe rrezatuese.

Udhëzime:
Aplikoni dy herë në ditë në një fytyrë të pastruar plotësisht dhe zonën e syve. Lëvizni butësisht me lëvizje të lehta përgjimi. Për një trajtim të plotë dhe efikas, aplikoni krem ​​për ditën ose natën me Bio Active Care.

Paralajmërimet:
Aplikoni siç përshkruhet duke ndjekur drejtimet e përdorimit. Mos e gelltit. Shmangni kontaktin me sytë. Në rast kontakti me sytë, shpëlarje tërësisht me ujë. Mbani larg fëmijëve të moshës nën 3 vjeç. Mos e përdorni produktin nëse ka një ndjeshmëri të njohur për një nga përbërësit e tij. Vetëm për përdorim të jashtëm.

Përbërësit:
Aqua, Propylene Glycol, Methyl Gluceth-20, Glycerine, Saccharide Isomerate, PEG-32, Trietanolamine, Alkooli Benzil, Acid Salicilik, Acid Sorbic, Phenoxyethanol, Carbomer, Steylate Glyceryl, Dimethicone, Ribose, Acetat Tocopheryl, Allantoin, Sorbate, Ethylhexyl Methoxycinnamate, EDTA Tetrasodium, Linum Usitatissimum (Linseed) farë Seed, Camellia Sinensis fletë Ekstrakt, Polymethyl Methacrylate, Hamamelis Virginiana fletë Uji, natriumi Ascorbyl Fosfat, Parfum, Maris Aqua (Uji i Detit të Vdekur), Citrate Natriumi, Benzoat natriumi, Acid, Hexyl Cinnamal, Limonene, Linalool.

Sasia: 35ml

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Serum hidratues”

Your email address will not be published. Required fields are marked *