Sale!

Sun Care Daily Moisture SPF 30 UVA / UVB

L5,400 L4,500

Compare
Category:

Description

GIGI – Sun Care Daily Moisture SPF 30 UVA / UVB mbrojtës i lartë hidratues. Siguron mbrojtje efektive kundër rrezatimit UVA që shkakton plakjen e parakohshme dhe shkatërrimin e qelizave. GIGI Sun Care hidratues sunblock kombinon tre veprime në çdo aplikim: mbrojtje efektive dhe të integruar kundër rrezatimit UVA dhe UVB, parandalimin e plakjes së parakohshme dhe sigurimin e lagështisë së shtuar për të ruajtur funksionimin dhe përkuljen e duhur të lëkurës.

Aplikacion:

Aplikoni Sunblock Sun Care në shtëpi të paktën gjysmë ore para ekspozimit të diellit për thithjen e plotë dhe efektivitetin maksimal.

Është e domosdoshme të aplikohet një sasi e mjaftueshme për të mbuluar të gjitha sipërfaqet e ekspozuara të lëkurës. Mos harroni të aplikoni për veshët, qafën, gjoksin dhe shpatullat.

Përbërësit
2-Fenilbenzimidazol-5-Sulfonic Acid, Triglyceride Caprylic / Capric, Cetyl Phosphate Potassium, Alkooli Cetyl, Trietanolamine, Sorbitan Tristearate, Acid Purified, Isopropyl Myristate, Steylate Glyceryl, Octyl Methoxycinnamate, Squalane, Propylene Glycol, Aromë, EDTA me natriumi, fenoksietanol, metilparaben, etilparaben, butilparaben, propilparaben

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Sun Care Daily Moisture SPF 30 UVA / UVB”

Your email address will not be published. Required fields are marked *