Sale!

Sun Care Daily Moisture SPF 50 UVA / UVB

L6,600 L5,500

Compare
Category:

Description

GIGI – Sun Care Daily Moisture SPF 50 UVA / UVB mbrojtës i lartë hidratues. Siguron mbrojtje efektive kundër rrezatimit UVA që shkakton plakjen e parakohshme dhe shkatërrimin e qelizave. GIGI Sun Care hidratues sunblock kombinon tre veprime në çdo aplikim: mbrojtje efektive dhe të integruar kundër rrezatimit UVA dhe UVB, parandalimin e plakjes së parakohshme dhe sigurimin e lagështisë së shtuar për të ruajtur funksionimin dhe butësinë e duhur të lëkurës.

Aplikacion:
Aplikoni Sunblock Sun Care në shtëpi të paktën gjysmë ore para ekspozimit të diellit për thithjen e plotë dhe efektivitetin maksimal.

Është e domosdoshme të aplikohet një sasi e mjaftueshme për të mbuluar të gjitha sipërfaqet e ekspozuara të lëkurës. Mos harroni të aplikoni për veshët, qafën, gjoksin dhe shpatullat.

Përbërësit
2-Fenilbenzimidazol-5-Sulfonic Acid, Triglyceride Caprylic / Capric, Cetyl Phosphate Potassium, Alkooli Cetyl, Trietanolamine, Sorbitan Tristearate, Acid Purified, Isopropyl Myristate, Steylate Glyceryl, Octyl Methoxycinnamate, Squalane, Propylene Glycol, Aromë, EDTA me natriumi, fenoksietanol, metilparaben, etilparaben, butilparaben, propilparaben, izobutilparaben, PEG-40-stearat, acid hijalurik, hidromainin DMDM.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Sun Care Daily Moisture SPF 50 UVA / UVB”

Your email address will not be published. Required fields are marked *